O NAS

Clover Print Drukarnia Wielkoformatowa Nowa Dęba - O NAS

 

Drukarnia wielkoformatowa Clover Print bazuje na młodym i ambitnym zespole. Od kilku lat zdobywamy doświadczenie i wiedzę, dzięki którym możemy tworzyć coraz lepsze projekty oraz strony internetowe.

Stawiamy przede wszystkim na jakość. Jako producent reklamy zapewniamy krótkie terminy realizacji i korzystną cenę. Chętnie służymy pomocą w doborze najodpowiedniejszej formy reklamy i wdrażaniu nietypowych pomysłów.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie i staramy się dostosować naszą ofertę do jego potrzeb i wymagań. Lubimy wyzwania i niestandardowe realizacje. Dzięki nim zyskujemy doświadczenie i odkrywamy nowe możliwości przez co nasza oferta staje się coraz szersza, a liczba zadowolonych klientów stale rośnie.

Charakteryzuje nas pełne zaangażowanie w każdy realizowany projekt. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy klient miał wcześniej styczność z usługami drukarni wielkoformatowej i może nie poruszać się biegle w świecie poligrafii. . Każdemu klientowi staramy się zagwarantować najwyższą jakość usług niezależnie od wielkości zamówienia. Każdego klienta traktujemy na równi i dla każdego z pośród nich jesteśmy w stanie przygotować konkurencyjną ofertę.

Zespół Clover Print to ludzie posiadający duże doświadczenie w branży druku wielkoformatowego. Na tle innych firm wyróżniają się dużym zaangażowaniem w pracę, a także pozytywnym nastawieniem do klienta. Zapewniamy kompleksową obsługę od etapu projektu do produktu końcowego gwarantując przy tym miłą atmosferę i służąc radą. Wspólnie wypracujemy najbardziej optymalne rozwiązanie.

Drukarnia wielkoformatowa Clover Print oferuje:

druk wizytówek, ulotek,  plakatów
tworzenie logotypów
wydruki wielkoformatowe takie banery,  naklejki
oklejanie samochodów, witryn
projektowanie i usługi graficzne
tworzenie i administracja stron internetowych
gadżety reklamowe : kubki, smycze, długopisy, koszulki, czapki i wiele innych
reklama zewnętrzna : kasetony, litery przestrzenne, szyldy, flagi

Zapraszamy wszystkie osoby poszukujące drukarni z Nowej Dęby i okolic.